+ 386 1 600 80 80
Prijava



NOVA REGISTRACIJA

* Podatek ni obvezen
* Podatek ni obvezen

O nas




S.K.I.F.U.N. d.o.o.
Tehnološki park 18
1000 Ljubljana


ID. št. za DDV: SI21917477
Matična številka: 3275191
Okrožno sodišče v Ljubljani, SRG 2008/29232

Nova KBM d.d. 
Vita Kraigherja 4, 2000 Maribor
IBAN: SI56 0430 2000 3408 564
SWIFT: KBMASI2X
KJE NAS NAJDETE

Sedež podjetja SKIFUN se nahaja v Tehnološkem parku v Ljubljani, natančneje v stavbi C. 

Našo pisarno boste našli na vhodu C1 - z dvigalom ali stopnicami se povzpnite v 1. nadstropje, na vhodu stavbe in hodnikih pa so tudi usmerjevalne table. Za vse obiskovalce Tehnološkega parka je poleg stavbe na voljo plačljivo parkirišče. 

Do nas lahko hitro dostopate z avtoceste - izvoz Ljubljana Brdo ali Ljubljana zahod, pripeljete pa se lahko tudi z avtobusom LPP, linija št. 14 - postaja Pot Rdečega križa. 
DELOVNI ČAS
Ponedeljek - petek: 8.00 - 16.00
Sobote, nedelje in prazniki: zaprto
 


ZAPOSLENI
 


DIREKTOR

Aljaž Lukman
tel: +386 1 600 80 83
ski@skifun.si
FINANCE

Brigita Mulej
tel: +386 1 600 80 80
finance@skifun.si
MARKETING

Eva Novak
tel: +386 1 600 80 80
eva.novak@skifun.si
SMUČANJE JAHORINA IN BJELAŠNICA

Mark Agović
tel: +386 1 600 80 80
mark.agovic@skifun.si
 

SMUČANJE FRANCIJA

Tadeja Gabrovec
tel: +386 1 600 80 80
tadeja@skifun.si
SMUČANJE AVSTRIJA

Robert Podojsteršek
tel: +386 1 600 80 80
robert@skifun.si
SMUČANJE ITALIJA

Mitja Trilar
tel: +386 1 600 80 80
mitja.trilar@skifun.si
SMUČANJE SLOVENIJA

Andraž Belcijan                      
tel: +386 1 600 80 80 
andraz.belcijan@skifun.si
 

 
POSLOVNI TURIZEM

Andreja Rogan Lajovic
tel: +386 1 600 80 70
andreja.rogan@skifun.si
CITYBREAK.SI

Tadej Vitez
tel: +386 1 600 80 87
tadej@skifun.si



Za izredne primere smo dosegljivi na številki +386 41 755 385
 
Copyright © 2007–2020 SKIFUN.eu™ | All rights reserved. / Vse pravice pridržane.