+ 386 1 600 80 80
SEM ŽE REGISTRIRAN
Pozabil sem geslo

NOVA REGISTRACIJA

* Podatek ni obvezen
* Podatek ni obvezen

O nas




S.K.I.F.U.N. d.o.o.
Leskoškova 12
1000 Ljubljana



ID. št. za DDV: SI21917477
Matična številka: 3275191
Okrožno sodišče v Ljubljani, SRG 2008/29232
TRR / IBAN: Hypo Alpe –Adria-Bank d.d.: : SI56 3300 0000 2902 716 
BIC: HAABSI22 
KJE NAS NAJDETE

Sedež podjetja SKIFUN se nahaja v poslovnem kompleksu na Leskoškovi 12, v Ljubljani, nasproti vojašnice Edvarda Peperka in blizu BTC City Ljubljana.

Vhod se nahaja na desni strani stavbe, pod tablo Košarkarske zveze Slovenije. Prostori podjetja se nahajajo v 2. nadstropju, na levi strani od dvigala. 

Do nas se lahko pripeljete tudi z avtobusom LPP, linija št. 27 - postaja Leskoškova. 
DELOVNI ČAS

Ponedeljek - petek: 9.00 - 17.00
Sobote, nedelje in prazniki: zaprto
 

KDO SMO
 


VODSTVO

Aljaž Lukman - direktor
tel: +386 1 600 80 83
skifun@skifun.si
FINANCE

Brigita Mulej - vodja
tel: +386 1 600 80 89 / fax: +386 1 600 80 90
finance@skifun.si
MARKETING

Matic Cvelbar - vodja
tel: +386 1 600 80 80
matic.cvelbar@skifun.si
OPERATIVA

Matic Drnovšek - vodja
tel: +386 1 600 80 80
matic@skifun.si
 
SMUČANJE FRANCIJA IN ŠVICA

Tadeja Gabrovec - vodja
tel: +386 1 600 80 72
tadeja@skifun.si

Sergeja Rak
tel: +386 600 80 72
sergeja.rak@skifun.si
SMUČANJE AVSTRIJA

Robert Podojstršek - vodja
tel: +386 1 600 80 73
robert.podojstrsek@skifun.si

Andraž Belcijan
tel: +386 1 600 80 86
andraz.belcijan@skifun.si
SMUČANJE ITALIJA

Matjaž Zaletel - vodja
tel: +386 1 600 80 84
matjaz.zaletel@skifun.si

Mitja Trilar
tel: +386 1 600 80 85
mitja.trilar@skifun.si
SMUČANJE SLOVENIJA

Tadej Vitez                            
tel: +386 1 600 80 80 
tadej@skifun.si
 
 
POSLOVNI TURIZEM


Andreja Rogan Lajovic - vodja
tel: +386 1 600 80 70
andreja.rogan@skifun.si  
CITYBREAK.SI


Damjan Habjanič - vodja
tel: +386 1 600 80 87
damjan.habjanic@skifun.si



Za izredne primere smo dosegljivi na številki +386 41 755 385
 
Copyright © 2007–2017 SKIFUN.eu™. All rights reserved. / Vse pravice pridržane.