+ 386 1 600 80 80
Prijava



NOVA REGISTRACIJA

* Podatek ni obvezen
* Podatek ni obvezen

O nas




S.K.I.F.U.N. d.o.o.
Barjanska cesta 66
1000 Ljubljana


ID. št. za DDV: SI21917477
Matična številka: 3275191
Okrožno sodišče v Ljubljani, SRG 2008/29232

Nova KBM d.d. 
Vita Kraigherja 4, 2000 Maribor
IBAN: SI56 0430 2000 3408 564
SWIFT: KBMASI2X
KJE NAS NAJDETE

Sedež podjetja SKIFUN se nahaja v Trnovem v Ljubljani, natančneje v poslovnem kompleksu na Barjanski cesti 66, bolje poznan kot Trnovska Vrata.

Ko zavijete na parkirišče pred poslovno stavbo, zavijte desno. Naš vhod boste našli pod napisoma Skifun in Citybreak, poleg frizerskega salona. Prosimo vas, da ob prihodu pozvonite na zvonec pri vratih.

Do nas lahko hitro dostopate z avtoceste - izvoz Ljubljana center, pripeljete pa se lahko tudi z avtobusom LPP, linija št. 9 - postaja Murgle. 
DELOVNI ČAS

Ponedeljek - petek: 9.00 - 17.00
Sobote, nedelje in prazniki: zaprto


ZAPOSLENI
 


DIREKTOR

Aljaž Lukman
tel: +386 1 600 80 83
ski@skifun.si
FINANCE

Brigita Mulej
tel: +386 1 600 80 89
fax: +386 1 600 80 90
finance@skifun.si
MARKETING

Eva Novak
tel: +386 1 600 80 86
eva.novak@skifun.si
OPERATIVA

Mark Agović
tel: +386 1 600 80 84
mark.agovic@skifun.si
 

SMUČANJE FRANCIJA

Tadeja Gabrovec
tel: +386 1 600 80 72
tadeja@skifun.si
SMUČANJE AVSTRIJA

Robert Podojstršek
tel: +386 1 600 80 73
robert@skifun.si
SMUČANJE ITALIJA

Mitja Trilar
tel: +386 1 600 80 85
mitja.trilar@skifun.si
SMUČANJE SLOVENIJA

Tadej Vitez                      
tel: +386 1 600 80 80 
tadej@skifun.si
 

 
POSLOVNI TURIZEM

Andreja Rogan Lajovic
tel: +386 1 600 80 70
andreja.rogan@skifun.si
 
CITYBREAK.SI

Damjan Habjanič
tel: +386 1 600 80 87
damjan.habjanic@skifun.si



Za izredne primere smo dosegljivi na številki +386 41 755 385
 
Copyright © 2007–2018 SKIFUN.eu™ | All rights reserved. / Vse pravice pridržane.