+389 2 3 22 99 22 | +389 79 300 300 | +389 79 300 333
Најави сеНОВА РЕГИСТРАЦИЈА

* Оваа информација е незадолжителна
* Оваа информација е незадолжителна

snow

Best deal


Почетна страна  >  best-deal
loading ...

Пронајди го својот адреналин!


Мили наши,
Најмногу се трудиме и веруваме во слободата на избор и одлучување.
Токму заради тоа вложивме многу време и труд да направиме разновидни и квалитетни ски пакети.
Во тек на создавањето на понудата за ски пакети го користиме нашето знаење кое произлегува од долгогодишното искуство и познанства со сите релевантни луѓе во ски центрите.Повеќе од една деценија ја негуваме традицијата на добри односи со сопствениците на сместувачките објекти , најдобрите клубови и со менаџментот на жичарниците. Како резултат на тоа успеваме да го поделиме со Вас нашето скијачко уживање и да Ви понудиме најповолни пакети во врвните ски центри.
Нашата желба за константна надградба на уживањето допринесе за разновидната и внимателно одбрана понуда на сместување во ски центрите.
На Вас останува само да не прашате и да го одберете својот нов адреналин....

Тим Skifun

Best deal накратко: 

Најниски и единствени цени на аранжманите кои вклучуваат сместување и ски карта
Ски ресорти во Австрија ,Италија , Франција и Швајцарија
Внимателно одбрано и проверено сместување

Продолжени викенди , седмодневни и десетдневни пакети
Снежна гаранција -враќање на уплатените пари во случај на недостиг на снег
Подарок ваучер за скијање во март!
 

Одбери го својот Best deal

Best deal Alpe d Huez


SKIFUN совет: погоден за напредни скијачи

- Ски ресорт со 250 км патеки
-најдолга црна патека на светот-16км
- Одалеченост од Скопје: 1767км
-Гаранција за најдобра цена на пазарот!

Best deal Jahorina

Датум: 06.01. - 13.01.2019 / 13.01. - 20.01.2019 / 20.01. - 27.01.2019 / 27.01. - 03.02.2019 / 03.02. - 10.02.2019 / 17.02. - 23.02.2019 / 23.02. - 02.03.2019 / 02.03. - 09.03.2019

SKIFUN совет: вашата заштеда со пакетот BEST DEAL е 97€ по лице !

- Ски центар со 40 км ски патеки
- Оддалеченост од Скопје: 728 километри
- Одлична понуда во местото по исклучително ниски цени!
- Ноќно скијање вклучено во цената!

Best deal Kopaonk

Датум: 01.12. - 06.12.2018 / 23.12. - 30.12.2018 / 20.01. - 27.01.2019 / 27.01. - 03.02.2019 / 10.03. - 17.03.2019 / 17.03. - 24.03.2019

Skifun порачува: Искористете ги неповторливите цени пред почетокот на гужвите за Ски опенинг!

- Специјална цена во исклучителниот хотел Grey 4*
-Неограничено користење на Spa & Wellness центарот
-Попуст на наемот на опрема, масажи и ресторанските услуги
Best deal Kranjska Gora

Датум: 12.01. - 19.01.2019 / 19.01. - 26.01.2019

SKIFUN совет: идеално за фамилии

- Ски терени со 20 km патеки
- Исклушително богата гастрономска понуда
- Оддалеченост од Скопје:1229km
- Можност за Spa & Wellness центар

Best deal Les Menuires

Датум: 05.01. - 12.01.2019

SKIFUN советува: погоден за сите скијачи

- Ски центар со 160 км патеки
-Дел од најголемиот ски комплекс на светот
- Одалеченост од Скопје: 1827 km
- Сместување до ски патеките
- Ô Pure Spa Center

Best deal Les Orres

Датум: 05.01. - 12.01.2019

SKIFUN совет: погодно за напредни скијачи

- Ски центар со 100 км патеки
-Сместување директно до патеките
- Одалеченост од Скопје: 1741км
- Опција за Spa & Wellness центар

Best deal Saint Gervais Megeve

Датум: 05.01. - 12.01.2019 / 02.02. - 09.02.2019

SKIFUN совет: особено погоден за напредни скијачи

- Ски центар со 445 км патеки
- Оддалеченост од Скопје: 1.714 километри
- Одлична локација веднаш до гондолата

Best deal Val d Allos

Датум: 05.01. - 12.01.2019 / 12.01. - 19.01.2019

SKIFUN совет: погоден за почетници и за искусни скијачи

- Ски центар со 180 км ски патека
- Оддалеченост од Скопје : 1.817 километри
-Внатрешен базен и сауна

Best deal Valfrejus

Датум: 05.01. - 12.01.2019 / 12.01. - 19.01.2019

SKIFUN совет: погоден за напредни скијачи

-Најблизок ски центар во северните Алпи
- Ски центар со 65 км патеки
- Оддалеченост од Скопје: 1691 км
- Сместување на патеките
-1 ден скијање во Val Thorens со доплата
- Опција за Spa & Wellness центар

Best deal Civetta

Датум: 26.01. - 02.02.2019

SKIFUN совет:-препорачуваме на фамилии и помлади генерации

-една од најдинамичните ски патеки во Dolomiti
- Скијалиште со 80 километри патеки - Оддалеченост од Скопје 1.273 км
- Можност за Spa & Wellness центар со базен и сауна

Best deal San Pellegrino

Датум: 26.01. - 02.02.2019

SKIFUN Совет: НАЈНИСКА ЦЕНА НА ПАЗАРОТ!

- Ски ресорт со 100 км патеки во срцето на Доломитите
-Сместување директно на ски патеките
- Оддалеченост од Скопје: 1434 км.
- Spa & welness центар со базен и сауна

Best deal Passo Tonale

Датум: 26.01. - 02.02.2019

SKIFUN совет: погоден за семејства со поголеми деца

- Ски ресорт со 100 км полесни и средно тешки патеки
-Можност за скијање во ски ресортите Dolomiti Super Skirama
-Глечер Pressena
- Оддалеченост од Скопје:1401 км
- Spa & welness центри со базен и сауна
- Ски школа за деца на словенечки јазик

Best deal Kronplatz

Датум: 05.01. - 12.01.2019

SKIFUN совет:погодно за сите генерации

- Ски центар со 119 километри ски патеки
- Оддалеченост од Скопје: 1.243 километри

Best deal Rogla

Датум: 06.02. - 10.02.2019 / 13.02. - 17.02.2019

SKIFUN совет: соодветно за сите генерациии

- Ски центар со 12 км одлични патеки
- Оддалеченост од Скопје: 978 км
- Можност за Spa & Wellness центар со базен и сауна

Copyright © 2007–2017 SKIFUN.eu™. All rights reserved. / Сите права се задржани.