+389 34 345 212
Најави сеНОВА РЕГИСТРАЦИЈА

* Оваа информација е незадолжителна
* Оваа информација е незадолжителна


СКИЈАЊЕ 2021/2022


ОВДЕ СЕ НАЈДОБРИТЕ СКИ ПОНУДИ за 2021/2022!

За резервации и информации, контактирајте не на macedonia@skifun.eu

СЕЗОНА 2021/22
OТВОРЕНА


Вредно работевме, многу новини воведовме, нестрпливи сме....
-НОВО - пакети на 9 ноќи и 8-дневна ски карта
- Авионски пакети за ски центрите во Австрија, Франција, Италија и Швајцарија
- Огромен избор на сместувачки капацитети и директна врска со жичарите

п.с. Резервирајте на време, сите сакаат на скијање, местата се намалуваат

Прочитај повеќе

FIRST MINUTE *KOP*


* Hotel Viceroy 5* - НОВО! First minute попуст до 20%, специјални цени до 12.12.
* Hotel Grand 4* – First minute попуст 10%
* JAT Apartmani 2* First Minute попуст 10%
* Hotel Putnik 4* - First Minute попуст 10% (2 деца до 12 години гратис во детската недела 23.1.-6.2.2022)
* Hotel Kraljevi Čardaci 4* - First minute попуст 10% (2 деца до 15 години гратис во неделата 6.-13.2.2022)

Уживајте во детската недела на снежниот Копаоник

Прочитај повеќе

*BALKANSKI OPENING JAHORINA*


* ЦЕНИ НА ПАКЕТОТ од 78€ по лице
* Сместување 3 ноќи Ski in/Ski out
* 3-дневна ски карта
* БалканСКИ забави
* БЕСПЛАТНА СКИ ШКОЛА

Термин: 09.12.-12.12.2021

Прочитај повеќе

*АВИОНСКИ АРАНЖМАНИ*


> Најбрзо, најудобно и единствено во наша продукција...
- Лет за Женева -> Les 3 Vallées, Tignes, Avoriaz, ParadiSki...
- Лет за Милано -> Livigno, Cervinia, Sestriere, L2A...
- Лет за Барселона -> Andora !
- НОВО -Лет за Цирих -> Saas Fee, Laax, 4 Vallees
- НОВО - Лет за Меминген ->Ischgl, St.Anton, Soelden...
- Јануари и Март - пакети на 7, 9 ноќи и 6, 8-дневна ски карта

п.с. Ограничен број на места !!

White Week ♪♫♪
НЕЗАБОРАВНИ 7


- Терминот за зимски распуст е познат,31.12-20.01.
семејните понуди се на сајтот ♥
- White Week Австрија, Италија, Франција♪♫♪


Анимација, велеслалом и мини трка за најмлади ♥

п.с. -Не заборавајте SKIFUN гаранција

Прочитај повеќе

АВСТРИЈА


ТРАДИЦИЈА НА КВАЛИТЕТ!
Ексклузивни понуди за сите австриски ски-центри!Прочитај повеќе

*SKI OPENING*


- За најдобар почеток на сезоната......
- Пакети на 3, 4 или 7 ноќи со големи попусти
- Доломити или Алпи
- Бесплатен тест на најновите модели скии и бордови
- Бесплатна ски школа за малите палавковци
- Добра храна, одлична ♪♫♪ и секогаш расположена екипа

п.с. -Не заборавајте ја Снежната гаранција

Прочитај повеќе
   Повторно филтрирај 
loading ...

Најдобрите понуди за сите европски ски центри!Најдобрите понуди за сите европски ски центри

1

Голем број

на задоволни клиенти
1

0€

трошоци за резервација
1

Повеќе од 120+

Ски центри во Европа
1

100%

Снежна гаранција

Пријавете се на нашата мејлинг листа!

 
 


T.A AtlantiS е ексклузивен застапник на SKIFUN Македонија!

Copyright © 2007–2017 SKIFUN.eu™. All rights reserved. / Сите права се задржани.